Sortiment

El. ohradníky, pastva

Tepelné zdroje LEMA

Venkovní naftové topidlo LEMA iFLAME 50, mobilní topné dělo s nepřímým spalováním, 49kW

Mobilní topné dělo s nepřímým spalováním. U těchto typů naftových topidel jsou spaliny odváděny speciálním kouřovodem mimo vytápěný prostor. V důsledku výfukových plynů nedochází ke zhoršení vzduchu v místnosti. Tento typ topného děla je vhodný i do špatně větratelných prostor. Mají možnost připojení na prostorový termostat.

Mobilní nepřímé naftové tepelné zdroje:

Venkovní naftové topidlo LEMA iFLAME 20, mobilní topné dělo s nepřímým spalováním, 20kW
Venkovní naftové topidlo LEMA iFLAME 80, mobilní topné dělo s nepřímým spalováním, 80kW

Mobilní nepřímé naftové tepelné zdroje jsou univerzální a lze je použít pro plnění mnoha úkolů při ohřívání vzduchu.

Všechna topidla LEMA se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a trvanlivostí během provozu. Mobilní topná děla LEMA splňují zákonem stanovené bezpečnostní předpisy. Jsou vybavena bezpečnostním termostatem a detektorem kontroly plamene.

Mobilní topný generátory smí být v provozu postaven pouze na nehořlavé podlaze. Musí být dodržena bezpečnostní vzdálenost 2 metry od zdí a ostatních předmětů. Generátor nesmí být používán v prostorech s výskytem výbušných látek a materiálů, plynu a ostatních hořlavých látek v pevném nebo kapalném skupenství. Při používání v prašném prostředí musí být hořák generátoru pravidelně čištěn.

Mobilní přímé naftové tepelné zdroje:

Venkovní naftové topidlo LEMA FLAME 40, mobilní topné dělo s přímým spalováním, 40kW
Venkovní naftové topidlo LEMA FLAME 80, mobilní topné dělo s přímým spalováním, 80kW

Přímé naftové tepelné zdroje LEMA jsou navrženy pro použití ve větratelných objektech. Jejich design využívající nejmodernější technologie zajišťuje absolutní spolehlivost.

Ihned po zapnutí poskytují přímé naftové tepelné zdroje okamžité teplo zaručující 100 % výkonnost.

Všechna topidla LEMA se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a trvanlivostí během provozu. Mobilní topná děla LEMA splňují zákonem stanovené bezpečnostní předpisy. Jsou vybavena bezpečnostním termostatem a detektorem kontroly plamene.

Mobilní topné generátory smí být v provozu postaveny pouze na nehořlavé podlaze. Musí být dodržena bezpečnostní vzdálenost 2 metry od zdí a ostatních předmětů. Generátor nesmí být používán v prostorech s výskytem výbušných látek a materiálů, plynu a ostatních hořlavých látek v pevném nebo kapalném skupenství. Při používání v prašném prostředí musí být hořák generátoru pravidelně čištěn.