Sortiment

El. ohradníky, pastva

TracLift čelní nakladače

Čelní nakladač TrackLift s kleštěmi na balíky

Čelní nakladače TrackLift

Čelní nakladače TracLift jsou rychlí a výkonní pomocníci.

Při konstrukci nové řady čelních nakladačů TracLift ProfiLine TL jsme na první místo umístili výkon, těsně následovaný naprostou spolehlivostí výrobku. Proto naše technická řešení optimalizují každý díl čelního nakladače  TrackLift tak, abychom urychlili a usnadnili práci, přinesli opravdovou efektivitu. To vše při zlepšení komfortu jízdy s nákladem, bezpečnosti manipulace a jednoduchosti ovládání.

Desing – Nová generace čelních nakladačů TracLift přináší novou úroveň rychlosti a efektivity. V designu nové řady je navržena řada zlepšení, tak aby vyšla maximálně vstříc Vašim potřebám.

Konstrukce – Byla zvýšena torzní tuhost konstrukce novým unikátním designem ramen výložníku, použitím ušlechtilé oceli s 5 mm profilem, eliminací rizikových svárů a přepracováním příčné výztuhy. Přesto se, ale podařilo snížit hmotnost nakladače.

Hydraulika – Hydraulika byla odladěna spolu s předním světovým výrobcem HYDAC a pro naprostou kontrolu nad kvalitou jsou použity válce vlastní výroby. Kvůli minimalizaci rizika poškození za provozu, byla hydraulika zapracována dovnitř konstrukce.

Komfort – Komfort jízdy pod zatížením se radikálně zlepšil integrací pístového plynového tlumiče do příčné výztuhy. Dráha tlumení je až 120 mm. Tlumič je snadno nastavitelný joystickem.

Rychlost – Další výhodou nakladačů řady LT Profi Line je rychlost práce. Zdvih do maximální výšky proběhne za 4,5 sekundy, spuštění pouze za 3,5 sekundy.

Výbava – V základním provedení mají nakladače 3. funkci a pístový tlumič. Součástí dodávky je i montážní rám podle typu traktoru a ovládání bowdenovým joystickem. Originální nářadí TracLift je uchyceno standardním euroupínačem.

Volitelná výbava čelní nakladače TracLift:

Multi – Lock – Rychloupínací nástavec usnadňuje zapojení celého hydraulického okruhu. ideální pro typy činností s potřebou častého odpojení nakladače.

4. funkce – Rozšíření možností čelního nakladače o čtvrtou hydraulickou fuknci k ovládání aktivního pracovního nářadí.

Pracovní nářadí čelní nakladače TrackLift přesně pro Vaše použití: