Sortiment

El. ohradníky, pastva

TracLift čelní nakladače

Nakladače TracLift jsou rychlý a výkonní pomocníci.

Desing – Nová generace čelních nakldačů přináší novou úroveň rychlosti a efektivity. V designu nové řady je navržena řada zlepšení, tak aby vyšla maximálně vstříc Vašim potřebám.

Konstrukce – Byla zvýšena torzní tuhost konstrukce novým unikátním designem ramen výložníku, použitím ušlechtilé oceli s 5 mm profilem, eliminací rizikových svárů a přepracováním příčné výztuhy. Přesto se, ale podařilo snížit hmotnost nakladače.

Hydrauliky – Hydraulika byla odladěna spolu s předním světovým výrobcem HYDAC a pro naprostou kontrolu nad kvalitou jsou použity válce vlastní výroby. Kvůli minimalizaci rizika poškození za provozu, byla hydraulika zapracována dovnitř konstrukce.

Komfort – Komfort jízdy pod zatížením se radikálně zlepšil integrací pístového plynového tlumiče do příčné výztuhy. Dráha tlumení je až 120 mm. Tlumič je snadno nastavitelný joystickem.

Rychlost – Další výhodou nakladačů řady LT Profi Line je rychlost práce. Zdvih do maximální výšky proběhne za 4,5 sekundy, spuštění pouze za 3,5 sekundy.

Výbava – V základním provedení mají nakladače 3. funkci a pístový tlumič. Součástí dodávky je i montážní rám podle typu traktoru a ovládání bowdenovým joystickem. Originální nářadí TracLift je uchyceno standardním euroupínačem.

Volitelná výbava nakladače:

Multi – Lock – Rychloupínací nástavec usnadňuje zapojení celého hydraulického okruhu. ideální pro typy činností s potřebou častého odpojení nakladače.

4. funkce – Rozšíření možností čelního nakladače o čtvrtou hydraulickou fuknci k ovládání aktivního pracovního nářadí.

Pracovní nářadí přesně pro Vaše použití: