Sortiment

El. ohradníky, pastva

Šnekové dopravníky obilí Kongskilde

Logo Kongskilde

Šnekové dopravníky Kongskilde jsou světoznámé díky své kvalitě a mnohostranným možnostem jejich použití. Široká paleta produktů zajišťuje přizpůsobení všem provozním požadavkům na bezpečnou a efektivní dopravu obilí i semletých materiálů.
Dopravní výkonnost šnekových dopravníků ovlivňují následující faktory:
– specifická hmotnost přepravovaného materiálu
– čistota přepravovaného materiálu
– kontinuální a dostatečný přísun materiálu
– úhel naklonění šnekového dopravníku.

Šnekové dopravníky Kongskilde

Víceúčelové šnekové dopravníky Kongskilde DGA:

Šnekové dopravníky Kongskilde řady DGA lze nasadit kdekoliv v zemědělství i u výrobců krmiv k dopravě obilí a granulovaných materiálů. Lze je úspěšně použít pod jakýmkoliv úhlem sklonu – od vodorovných umístění až po svislá. Tyto šnekové dopravníky lze snadno prodlužovat, rozšiřovat nebo vyměňovat – díky tomu poskytují nesčetně možností způsobu použití.

Šnekový dopravník Kongskilde DGA

Žlabové šnekové dopravníky Kongskilde DTA:

Vodorovná doprava obilí a dalších sypkých materiálů buď nad řadou sil, nebo pod nimi. Aby byl výčet možností použití úplný, je nutné uvést, že žlabové dopravníky lze umístit i s určitým sklonem. Maximálně přípustný sklon je ± 30°. Uvědomte si však, prosím, že jakýkoliv sklon žlabového dopravníku jeho přepravní výkonnost snižuje. Žlabové dopravníky mohou bez problémů pracovat i naprázdno.

Šnekový dopravník Kongskilde DTA

Převozné šnekové dopravníky – obilné kanóny DGC:

Obilné kanóny jsou vybavené podvozkem, patkovým motorem a mohutnou integrovanou násypkou. Díky nízko umístěnému těžišti je možné tyto dopravníky snadno a bezpečně přemísťovat podle potřeby. Dopravníky řady DGC jsou zvláště vhodné například při vyprazdňování přívěsů a návěsů.
Obilné kanóny jsou určené zejména pro plnění takových úkolů, kde jde v první řadě o mobilnost a stabilitu. Integrovaná násypka a patkový motor jsou umístěné na dvoukolový podvozek, díky kterému lze obilný kanón snadno přemístit z místa na místo.

Šnekový dopravník Kongskilde DGC