Sortiment

El. ohradníky, pastva

Kongskilde technika pro skladování a dopravu obilí pneumatické a šnekové dopravníky obilí čističky obilí, předčističky, váhy, ventilátory

Logo Kongskilde

Firma Kongskilde vyrábí především:

dopravníky obilí
šnekové dopravníkyDGA, DTA
nasávací pneumatické dopravníkySupraVac 2000, SUC-TR
tlačné pneumatické dopravníky TRL
kombinované čističky obilovin KDC
předčističky vzduchové KF

Pneumatické dopravníky obilí firmy Kongskilde:

Již od roku 1949 vyvíjí a vyrábí firma Kongskilde pneumatické dopravníky a dnes patří k jejich nejvýznamnějším výrobcům na světě. V současnosti má Kongskilde ve svém výrobním programu širokou paletu nasávacích pneumatických dopravníků poháněných buď elektromotorem nebo vývodovým hřídelem traktoru s výkoností až 120 tun obilí za hodinu. Výstavba potrubního vedení ať trvalého nebo dočasného je díky potrubnímu systému Kongskilde snadná a rychlá.

Nasávací pneumatické dopravníky obilí:

Nasávací penumatický dopravník obilí Kongskilde SupraVac 2000
Nasávací penumatický dopravník obilí Kongskilde SUC-TR
SupraVac 2000 je nejnovější nasávací pneumatický dopravník obilí zařazený do výrobního programu firmy Kongskilde. S přepravní výkonností až 120 tun za hodinu lze s pomocí SupraVac 2000 nakládat i největší vagóny a nákladní vozy rychlostí větru.
Výrobní program firmy Kongskilde zahrnuje také modely SUC-TR s podvozkem a výložníkem – jsou k dispozici ve třech různých velikostech s přepravní výkonností až 64 tun za hodinu.
Nasávací penumatický dopravník Kongskilde SUC-E
Nasávací penumatický dopravník Kongskilde SUC-T
Pneumatické dopravníky obilí řady SUC-E poháněné elektromotorem se často používají ve stacionárních zařízeních a jsou k dispozici v pěti různých velikostech s přepravní výkonností až 33 tuny za hodinu.
Nasávací pneumatické dopravníky obilí řady SUC-T jsou nesené v tříbodovém závěsu traktoru a poháněné jeho vývodovým hřídelem. V nabídce jsou dva modely.

Tlačné pneumatické dopravníky obilí Kongskilde TRL:

Pneumatické dopravníky obilí Kongskilde řady TRL jsou vhodné k dopravě pšenice, ječmene, ovsa, žita, kukuřice, řepky, hrachu, sojových bobů, sezamových semínek a dalších zrnitých a granulovaných materiálů. Jsou ideálním řešením pro zemědělskou prvovýrobu i zemědělský zpracovatelský průmysl.
Pneumatické dopravníky obilí TRL i dávkovače CAD jsou vyráběny v různých velikostech tak, aby dokázaly uspokojit požadavky jak malých zemědělců, tak velkých podniků na dopravu uvnitř budov i mimo ně.

Tlačné pneumatické dopravníky obilí TRL firmy Kongskilde
Tlačné pneumatické dopravníky obilí TRL firmy Kongskilde

Šnekové dopravníky Kongskilde DGA, DTA:

Šnekové dopravníky Kongskilde jsou světoznámé díky své kvalitě a mnohostranným možnostem jejich použití. Široká paleta produktů zajišťuje přizpůsobení všem provozním požadavkům na bezpečnou a efektivní dopravu obilí i semletých materiálů.
Kongskilde vyrábí tři základní typy: víceúčelové šnekové dopravníky DGA, žlabové šnekové dopravníky DTA.

Kombinovaná čistička obilí KDC 4000:

Při každé manipulaci se skladovaným zbožím by mělo být zajištěné zvyšování jeho kvality, např. čištěním aspirací. Pokud je zboží vyčištěné od prachu a nečistot, zvyšuje se jeho skladovatelnost a minimalizuje se riziko jeho napadení houbami nebo roztoči.
Kongskilde kromě toho pro náročnější čištění nabízí kombinovanou čističku, ve které dochází k čištění jak vzduchem, tak na sítech. Každý producent by měl usilovat o to, aby svou sklizeň maximálně zhodnotil – a toto je jedna z účinných cest.
Kombinovaná čistička obilí KDC 4000 využívá mechanický a pneumatický způsob čištění obilí. Její hodinová výkonnost dosahuje až 40 tun.
Je určená především k čištění kukuřice, ječmene, pšenice, žita, hrachu a bobů i třídění řepky, sladovnického ječmene a osiva.
Kombinovanou čističku obilí lze snadno umístit do technologické linky tak, aby sklizeň mohla být čištěna jak při příjmu na sklad, tak při její expedici ze skladu.
Kombinovaná čistička obilí KDC 4000 je vyrobená z pozinkované oceli, a proto je zvláště odolná vůči povětrnostním vlivům a je tedy možné ji umístit i mimo budovy.

Kombinovaná čistička obilí KDC 4000 firmy Kongskilde

Vzduchové předčističky obilí Kongskilde KF:

Vzduchové předčističky Kongskilde

Předčističky se používají pro odloučení lehkých nečistot z obilí, kukuřice, hrachu a bobů. Zařízení lze snadno umístit tak, aby obilí procházelo předčističkou jak při příjmu, tak po sušení i při expedici.

Potrubní systém Kongskilde:

Potrubní systém Kongskilde

Pomocí potrubního systému Kongskilde lze snadno sestavovat dopravní cesty, a to jak trvalé, tak dočasné. Program Kongskilde se skládá z různých prvků, jako jsou rovné trubky, zesílená kolena, rozbočovače, cyklóny atd. Jednotlivé prvky o průměru 160 nebo 200 mm se rychle a snadno navzájem spojují pomocí rychloupínacích spon.

V případě Vašeho zájmu Vám zašleme patřičné propagační materiály.