Sortiment

El. ohradníky, pastva

Mechanické dopravníky obilí korečkové, řetězové a pásové dopravníky, elevátory, redleryKongskilde

Logo Kongskilde

Mechanické dopravníky pro transport obilí:

mechanický transport obilí

Mechanická transportní zařízení jsou ideální pro použití ve velkokapacitních skladech, protože dosahují vysoké výkonnosti při minimálních provozních nákladech. Kongskilde nabízí kompletní sortiment řetězových i korečkových elevátorů, dopravníků šnekových i pásových i redlerů.
Skladovací zařízení může být vybaveno nejrůznějšími systémy mechanické dopravy, které odpovídají konkrétním požadavkům na čistotu dopravovaných sort, výkonnost a flexibilitu jak při příjmu, tak při expedici ze skladu.

Korečkové dopravníky – elevátory KBE:

korečkový elevátor KBE Kongskilde

Korečkové dopravníky neboli elevátory se používají ke svislé (vertikální) dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů korečky upevněnými na dopravním popruhu směrem zdola nahoru v zemědělských, potravinářských, chemických, dřevozpracujících a jiných provozech a ve stavebnictví. Nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Kapacita korečkových elevátorů je 20 až 120 tun za hodinu.

korečkový elevátor KBE Kongskilde - průřez

Řetězové dopravníky – elevátory CFG:

řetězové elevátory CFG Kongskilde

Řetězové dopravníky – elevátory se používají ke svislé (vertikální), vodorovné (horizontální) i šikmé dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů. Nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Kapacita řetězových elevátorů je 40 tun za hodinu.

řetězové elevátory CFG Kongskilde - průřez

Řetězové dopravníky – redlery KCC:

redler KCC Kongskilde

Řetězové dopravníky – redlery se používají k vodorovné (horizontální) dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů. Nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Kapacita redlerů je 20 až 120 tun za hodinu.

redler KCC Kongskilde - průřez

Pásové dopravníky BCA:

pásový dopravník BCA Kongskilde

Pásové dopravníky jsou určeny pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů. Kapacita pásových dopravníků je 45 tun za hodinu.

pásový dopravník BCA Kongskilde - průřez

Podrobnější materiály k mechanickým dopravníkům najdete v anglickém pdf.

Šnekové dopravníky Kongskilde DGA, DTA a DGC:

Šnekové dopravníky Kongskilde jsou světoznámé díky své kvalitě a mnohostranným možnostem jejich použití. Široká paleta produktů zajišťuje přizpůsobení všem provozním požadavkům na bezpečnou a efektivní dopravu obilí i semletých materiálů.
Kongskilde vyrábí tři základní typy: víceúčelové šnekové dopravníky DGA, žlabové šnekové dopravníky DTA a převozné šnekové dopravníky (obilné kanóny) DGC.

Šnekový dopravník firmy Kongskilde typ DGC
Šnekový dopravník firmy Kongskilde typ DGC