fbpx
Sortiment

El. ohradníky, pastva

Stroje a náhradní díly

 • Hakki Pilke štípací automaty na dřevo
 • Lesní vyvážečky dřeva za traktor Multiforest
 • SCHULTE mulčovače, sběrače a shrnovače kamenů
 • Stroje pro zpracování půdy Opall-Agri
 • TracLift čelní nakladače
 • McHale lisy, baličky píce
 • Quicke čelní nakladače
 • Kongskilde dopravníky, čističky obilí
 • Zemědělská technika
 • Náhradní díly
 • Pytle, plachty, sítě, fólie

  Fólie pro balení senáže Triowrap strečové fólie pro baličky a ovíječky

  Logo firmy Trioplast AB, výrobce senážních fólií Triowrap

  Senážní folie TRIOWRAP

  balíky senáže zabalené do senážní fólie TriowrapSenážní fólie pro balení senáže Triowrap. Největší světový výrobce fólií, švédská firma TRIOPLAST AB dodává na náš trh kvalitní stretchové folie (strečové fólie) pro zemědělské účely, které se dají využít i v průmyslu.

  Firma je uznávána jako světová jednička ve výrobě strečových senážních fólií, neboť její podíl na trhu v oblasti strečové fólie pro balení senáže a siláže činí 40%.

  Senážní folie Triowrap, jejichž základem je polyethylen, jsou určeny k balení kulatých i hranatých balíků senáže. Vysoká kvalita fólií Triowrap je zárukou úspěšné konzervace píce s vysokým obsahem živin a dlouhodobou trvanlivostí. Výroba ze surovin nejvyšší kvality s ohledem na životní prostředí.

  Jádro vyrobeno z recyklovaných surovin.

  Možnost uskladnění venku, nejméně po dobu jednoho roku. Obsahuje přísady vytvářející kvalitní UV filtr. Přísady pro zvýšení lepivosti zaručují vysoký „lamino efekt“ při vytváření pevného vzduchotěsného obalu. Nejpopulárnější folie v Evropě. Nejlepší ochrana konzervované píce. Materiál: LLD polyethylen. Počet vrstev: 3. Tloušťka: 0,025 mm.

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m - slouží zároveň i jako opravná páska nebo záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  lepící fólie

  Koupit v e-shopu
  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M

  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M

  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M - elektrická řezačka na balíky sena, slámy, siláže TF 2000 M je určena jak pro svislé, tak i vodorovné řezání slisovaných balíků sena a slouží i jako silážní řezačka. Zaručuje bezprašnou a nehlučnou práci. Rovný řez, komfortní manipulace a snadná obsluha bez nároků na údržbu snižují pracovní námahu. Řezačka sena TF 2000 M je vhodná k rozřezávání balíků sena, slisovaného krmiva i silážovaného krmiva (např. seno, kukuřice, proso a řepné listy nebo travní siláž v pojízdných silech). Skrytý nůž, odrušení jisker, bezpečnostní zařízení na hlavním vypínači, elektromotor s dvojitou izolací, balíky sena lze řezat bez omezení hloubky.

  Technická data:

  Napětí: 230 V
  Motorový výkon: 1400 W
  Frekvence: 50 Hz
  Hmotnost: 13,4 kg
  Sířka řezu: 25 cm
  Úroveň akustického hluku: 89,9 LpAm
  Úroveň akustické intenzity: 103,5 LWA
  Úroveň vibrací ISO 5349: 5,9 m/sec2

  řezačka balíků
  řezačka na seno
  řezačka na slámu

  Koupit v e-shopu
  Senážní fólie Triobale compressor New 1400 x 0,020 x 1800 m bílá

  Senážní fólie Triobale compressor New 1400 x 0,020 x 1800 m bílá

  Senážní fólie Triobale compressor 1400 x 0,020 x 1800 m bílá. Fólie na senáž, fólie na balíky jsou určeny k balení kulatých balíků senáže. Používáním senážní fólie Triobale compressor, na místo senážních sítí docílíte nejvyšší kvality konzervováné píce.

  Při ekologické likvidaci obalu z celého balíku řešíte pouze senážní fólii, nikoliv senážní síť + senážní fólii.

  Vhodné do lisu svinovače, který je opatřen systémem vázání do fólie.

  Technické parametry:

  • šířka - 1400 mm
  • délka - 1800 mm
  • síla - 0,020 mm

  folie na obalování balíků senáže
  folie na senážní balíky

  Koupit v e-shopu
  Senážní fólie Triowrap 500x0,025x1800 m bílá

  Senážní fólie Triowrap 500x0,025x1800 m bílá

  Senážní fólie Triowrap 500x0,025x1800 m bílá - fólie na senáž, fólie na balíky Triowrap jsou určeny k balení kulatých i hranatých balíků senáže, sena. Obsahují přísady pro zvýšení lepivosti zaručující vysoký „lamino efekt“ při vytváření pevného vzduchotěsného obalu. Přísady vytvářející kvalitní UV filtr. Nejpopulárnější fólie v Evropě. Nejlepší ochrana konzervované píce. Vysoká kvalita fólií Triowrap je zárukou úspěšné konzervace píce s vysokým obsahem živin a dlouhodobou trvanlivostí. Výroba ze surovin nejvyšší kvality s ohledem na životní prostředí. Jádro vyrobeno z recyklovaných surovin. Možnost uskladnění venku, nejméně po dobu jednoho roku. Materiál: LLD polyethylen. Tloušťka: 0,025 mm.

  Recyklovatelné plastové jádro. Díky plastovému jádru odpadá nebezpečí navlhnutí a případné deformaci, která má za následek zasekávání při balení.

  folie na obalování balíků senáže
  folie na senážní balíky

  Koupit v e-shopu
  Senážní strečová fólie ULTRAX 750 mm na balíky návin 1500 m zelená 5 vrstev tloušťka 25 ym

  Senážní strečová fólie ULTRAX 750 mm na balíky návin 1500 m zelená 5 vrstev tloušťka 25 ym

  Senážní strečová fólie ULTRAX 750 mm na balíky návin 1500 m zelená 5 vrstev tloušťka 25 ym (mikronů) - nejpevnější fólie na trhu - i když to zní nesmyslně, v tomto prohlášení není náznak nadsázky. Proč si to myslíme? - Existuje několik důvodů, proč se fólie ULTRAX nazývá nejpevnější fólií na trhu.

  Barva bílá
  Návin 1500 m
  Šířka 750 mm
  Tloušťka 25 ym
  Čistá hmotnost 25,88 kg
  Hmotnost s dutinkou 27,38 kg
  Počet kusů na paletě 30.

  Pro označení nejpevnější fólie na trhu jsou tyto důvody:


  1. ZKUŠENOSTI S VÝROBOU FÓLIÍ - Senážní fólie ULTRAX byla navržena na základě dlouholetých zkušeností při výrobě kvalitních obalových fólií. Již ve fázi návrhu jsme vzali v úvahu požadavky uživatelů, jako je vysoká odolnost proti mechanickému poškození, silné lepící vlastnosti, ochrana proti UV záření , nízká propustnost vzduchu, atraktivní balení, vysoká úroveň zbarvení. Díky tomuto přístupu nebylo nic náhodné a vynikající parametry výrobku jsou výsledkem pevných znalostí, moderních technologií a dobře organizovaného výrobního procesu.  2. KVALITA x CENA U SENÁŽNÍCH FÓLIÍ ULTRAX - Senážní fólie ULTRAX je kombinací konkurenceschopné ceny a nejvyšší kvality. Je to kvalita, která určuje, zda kvašení proběhne správně, a získané krmivo bude vhodné pro krmení hospodářských zvířat. Každý farmář dobře ví, že úspora na fólii může skončit ve skutečnosti tím, že v zimě nebude mít krmivo pro hospodářská zvířata - což zase vede ke ztrátám mnohem větším než několik korun ušetřených na fólii. ULTRAX je zárukou klidné zimy a chovných úspěchů.

  3. MECHANICKÁ ODOLNOST SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX je výsledkem použitého technologického procesu a především parametrů použitých surovin. Fólie se vyrábí na nejmodernějších výrobních linkách s využitím osvědčené 5-vrstvé technologie. To umožňuje přesné rozložení různých surovin v různých vrstvách, což splňuje různé úkoly ve struktuře fólie. ULTRAX se skládá z lepicí vrstvy, 2 mechanických vrstev, bariérové vrstvy a ochranné vrstvy. Pro mechanickou pevnost, speciální vysoce pevné polymery, tzv. metaloceny. U fólií ULTRAX jsou jedinečné, nejmodernější polymery na světě. Právě ty garantují fóliím Ultrax vynikající pevnostní parametry.

  4. PRŮRAZNOST SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX - Pro uživatele je nejdůležitější odolnost na průraz fólie, je-li fólie odolná, během balení nedojde k jejímu průrazu stébly trávy, větvičkami či slámou. Každý průraz fólie, je místem, kudy dovnitř vniká vzduch, který má za následek má za následek zastavení požadované fermentace bez přítomnosti kyslíku a začátek hnilobného procesu, který vylučuje obsah pro další použití.  5. MĚŘENÍ PRŮRAZNOSTI SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX - Odolnost fólie proti proražení se měří metodou dart drop - tj. padajícího hrotu. Je to kovová šipka s určitou hmotností, která padá na fólii z výšky asi 2 metry. Test začneme šipkou s minimální hmotností, kterou postupně zvětšujeme, dokud nedojde k proražení fólie. Hmotnost šipky v okamžiku průrazu je určující pro zjištění odolnosti fólie na průraz vyjádřená v gramech. Odolnost běžných fólií na trhu na průraz se pohybuje mezi 200 a 400 gramy.
  ULTRAX 20 ym (mikronů má odolnost na průraz 500 - 600 gramů
  ULTRAX 25 ym (mikronů) má odolnost na průraz 700 - 800 gramů.

  Rozdíl je obrovský a poskytuje uživateli pohodlnou a bezpečnou práci spojenou s naprostou jistotu, že krmivo bude mít nejvyšší kvalitu.

  6. LEPIVOST SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX - U senážní fólie hraje velmi důležitou roli lepící síla. Pevně přilnavé vrstvy fólie musí být slepeny dohromady tak, aby mezi nimi nevznikla ani nejmenší mezera, místo, do kterého bude pronikat vzduch. Vzhledem k tomu, že fólie je vystavena velmi obtížným podmínkám - vlhkost, prašnost, nízké nebo vysoké teploty, musí být lepidlo velmi pevné, aby odolalo všem těmto nepříznivým faktorům. Pro výrobu senážní fólie ULTRAX se používá speciální typ lepidla PIB, které zajišťuje dosažení požadovaných výsledků. Síla lepivosti senážní fólie ULTRAX je vyšší než u ostatních výrobků, které jsou v současnosti dostupné na trhu, což vyplývá z toho, že má lepicí vrstvu, ve které je lepidlo skumulováno, díky čemuž lépe plní svou úlohu. Je třeba zdůraznit, že lepidlo je nejdražší složkou fólie a výrobci, kteří chtějí ušetřit, omezují obsah lepidla.

  7. UV STABILITA SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX - Materiál, ze které je fólie vyrobena, je degradován vlivem slunečního světla a přesněji UV záření, které světlo obsahuje. Vzhledem k tomu, že balíky zabalené do fólie jsou obvykle skladovány na poli bez jakékoliv ochrany před slunečním zářením, mohla by být fólie vážně poškozena během několika měsíců, což by vedlo k proděravění a proniknutí kyslíku. Aby se předešlo těmto problémům, jsou do fólie přidány látky chránící proti negativním vlivům UV záření na plast. Předpokládá se, že silážní fólie by měla poskytnout 12 měsíců imunity vůči tomuto faktoru. Garantujeme, že fólie ULTRAX vydrží minimálně 12 měsíců od okamžiku balení. Důležitým faktorem je také probarvení fólie do té míry, že zabraňuje pronikání slunečního světla do balíku, protože proces degradace pod vlivem UV záření se vztahuje také pro seno, slámu atd., což zhoršuje kvalita senáže. Kromě toho je obsah balíku atraktivním zdrojem potravy pro volně žijící zvířata, ptáky, hlodavce atd. Díky neproniknutelnému zabarvení je prostě neviditelná, a proto pro nezvané hosty není atraktivní. Do fólie ULTRAX přidáváme o 50% větší podíl pigmentu, který dokonale chrání obsah a umožňuje optimalizaci samotného obalování, což snižuje spotřebu fólie možností provedení větších záložek.

  8. BARIÉROVÁ VRSTVA SENÁŽNÍ FÓLIE ULTRAX - Senážní fólie ULTRAX obsahuje bariérovou vrstvu, která brání průchodu kyslíku fólií. Fenomén pronikání kyslíku fólií vyplývá ze skutečnosti, že má velmi malou tloušťku a nepředstavuje 100% účinnou izolaci. ULTRAX má bariérovou vrstvu ze speciálního materiálu s vysokou hustotou, který omezuje pronikání kyslíku fólií.

   

  Video z výrobní haly polského výrobce senážních fólií ULTRAX:

   

  Koupit v e-shopu

  Aktuální ceník fólií pro zemědělské účely s možností objednávky online najdete v eshopu v sekci Senážní fólie. Ceny jsou stanoveny na kusový odběr. Při větším odběrovém množství než 3 kusy Vám sestavíme individuální ceny. Kontaktujte našeho vedoucího odbytu – Josef Kolářík – +420 777 784 285, kolarik@zemedelske-potreby.cz.

  Jako jedni z mála dodáváme i opravné pásky, které slouží k opravě poškozených fólií při manipulaci s nimi. Opravná páska má rozměry 100 mm x 20 m.

  Lepící opravná páska La GÉE na silážní plachty černá šířka 150 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska La GÉE na silážní plachty černá šířka 150 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska La GÉE na silážní plachty černá šířka 150 mm délka 20 m - vodotěsná, UV odolná, dobrá odolnost proti mrazu, otěru, dimenzovaná pro použití v přírodě, slouží k opravám, utěsnění a jako záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  Velikost byla navržena tak, aby odpovídala různým potřebám, dá se použít i na opravu sítí proti průvanu a proti hmyzu, zalepení plastů, spojení kabelů a hadic, opravy zařízení.

  lepící fólie černá

  Koupit v e-shopu
  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty bílá šířka 100 mm délka 25 m - slouží zároveň i jako opravná páska nebo záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  lepící fólie

  Koupit v e-shopu
  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm - délka 20 m, vodotěsná, UV odolná, dobrá odolnost proti otěru, dimenzovaná pro použití v přírodě, k opravám, utěsnění a jako záplata silážních plachet a senážních fólií.
  Koupit v e-shopu
  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska La Gée na senážní, silážní fólie a plachty černá šířka 75 mm délka 20 m - vodotěsná, UV odolná, dobrá odolnost proti mrazu, otěru, dimenzovaná pro použití v přírodě, slouží k opravám, utěsnění a jako záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  Velikost byla navržena tak, aby odpovídala různým potřebám, dá se použít i na opravu sítí proti průvanu a proti hmyzu, zalepení plastů, spojení kabelů a hadic, opravy zařízení.

  lepící fólie černá

  Koupit v e-shopu
  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty průhledná šířka 100 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty průhledná šířka 100 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska La Gée na senážní, silážní fólie a plachty průhledná šířka 100 mm délka 20 m - vodotěsná, UV odolná, dobrá odolnost proti mrazu, otěru, dimenzovaná pro použití v přírodě, slouží k opravám, utěsnění a jako záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  Velikost byla navržena tak, aby odpovídala různým potřebám, dá se použít i na opravu sítí proti průvanu a proti hmyzu, zalepení plastů, spojení kabelů a hadic, opravy zařízení.

  lepící fólie

  Koupit v e-shopu
  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty zelená šířka 75 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska na senážní, silážní fólie a plachty zelená šířka 75 mm délka 20 m

  Lepící opravná páska La Gée na senážní, silážní fólie a plachty zelená šířka 75 mm délka 20 m - vodotěsná, UV odolná, dobrá odolnost proti mrazu, otěru, dimenzovaná pro použití v přírodě, slouží k opravám, utěsnění a jako záplata na opravu poškozených senážních fólií a silážních plachet.

  Velikost byla navržena tak, aby odpovídala různým potřebám, dá se použít i na opravu sítí proti průvanu a proti hmyzu, zalepení plastů, spojení kabelů a hadic, opravy zařízení.

  lepící fólie

  Koupit v e-shopu

  Použití senážních fólií Triowrap:

  Baličky píce na kulaté balíky tažené McHale 991B

  Balící fólie jsou určeny pro všechny balící stroje, baličky a ovíječky včetně balících strojů McHale – na stránkách se můžete podívat i na videa a animace, jak se senážní fólie Triowrap správně navíjejí.

  Pro ovíjení balíků doporučujeme minimálně 4 ovinutí, v určitých případech až 6 ovinutí. Jakákoliv úspora na fólii se projeví přístupem vzduchu a tvorbou plísní. Více o balení senáže do fólií se dočtete na stránce Správná senáž pro koně.

  Barevné provedení senážních fólií Triowrap:

  barvy strečových fólií Triowrap

  Senážní fólie Triowrap nabízíme ve 4 barvách: bílá, světle zelená, zelená a černá. Každá fólie má plastové jádro. Objednat je můžete v eshopu v sekci senážní fólie.

  Technické parametry strečových fólií Triowrap:

  Barevné provedení fólie:
  bílá, světle zelená, zelená a černá
  Tloušťka fólie:
  0,025 mm
  Počet vrstev fólie:
  3
  Ochrana proti UV záření
  ANO
  Šíře/návin fólie:

  500 mm/1800 m
  750 mm/1500 m

   

  senáž zabalená ve fólii Trioplast jako skvělá konzerva
  balíky senážních fólií Triowrap
  senáž zabalená ve fólii Trioplast jako skvělá konzerva
  balíky senážních fólií Triowrap
  Balík senáže zabalený do bílé senážní fólie Triowrap
  Balík senáže zabalený do bílé senážní fólie Triowrap

  Řezačka sena HAY CUTTER – TF 2000 M:

  Řezačka sena HAY CUTTER - TF 2000 M

  Jako novinku jsme pro naše zákazníky sehnali novou speciální řezačku sena, která Vám velmi usnadní rozdružování balíků sena, a kterou si rovněž můžete objednat v našem eshopu kliknutím na položku a přidáním do košíku.

  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M

  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M

  Řezačka sena, slámy a siláže HAY CUTTER - TF 2000 M - elektrická řezačka na balíky sena, slámy, siláže TF 2000 M je určena jak pro svislé, tak i vodorovné řezání slisovaných balíků sena a slouží i jako silážní řezačka. Zaručuje bezprašnou a nehlučnou práci. Rovný řez, komfortní manipulace a snadná obsluha bez nároků na údržbu snižují pracovní námahu. Řezačka sena TF 2000 M je vhodná k rozřezávání balíků sena, slisovaného krmiva i silážovaného krmiva (např. seno, kukuřice, proso a řepné listy nebo travní siláž v pojízdných silech). Skrytý nůž, odrušení jisker, bezpečnostní zařízení na hlavním vypínači, elektromotor s dvojitou izolací, balíky sena lze řezat bez omezení hloubky.

  Technická data:

  Napětí: 230 V
  Motorový výkon: 1400 W
  Frekvence: 50 Hz
  Hmotnost: 13,4 kg
  Sířka řezu: 25 cm
  Úroveň akustického hluku: 89,9 LpAm
  Úroveň akustické intenzity: 103,5 LWA
  Úroveň vibrací ISO 5349: 5,9 m/sec2

  řezačka balíků
  řezačka na seno
  řezačka na slámu

  Koupit v e-shopu