Sortiment

El. ohradníky, pastva

Kleště na balíky pro čelní nakladače Quicke, nože na balíky

Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Flexibal
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Quadrogrip

Nářadí Quicke je díky EURO upínání možné použít i pro jiné čelní nakladače než je Quicke.

Nářadí na balíky k čelním nakladačům jak originální tak neoriginální si můžete objednat buď proklikem na položku do eshopu nebo přímo v eshopu v sekci Čelní nakladačekleště na balíky na čelní nakladač.

Nosiče balíků – nářadí na balíky original Quicke:

Flexibal – nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke:

Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Flexibal
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Flexibal
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Flexibal
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Flexibal

Flexibal je silné a mnohostranné pracovní nářadí. 125 mm silné rotující ocelové trubky jsou namontovány na kovaných hrotech. Trubky jsou hydraulicky seřiditelné. Pokud manipulujete s balíky, ocelová trubka opatrně rotuje pod balíkem. Velkorysá délka a průměr ramen rozkládá tlak rovnoměrně na balík. Chcete-li přepravovat balíky sena či slámy, ocelové trubky lze rychle a snadno odmontovat. S odstraněnými trubkami můžete Flexibal využít i pro manipulaci s paletami (max. 1 000 kg). Dále může být Flexibal opatřen nastavitelným přidržovačem, který připevníte na zadní stranu rámu nářadí. Tudíž můžete manipulovat s většími balíky a vyklápět je na čelo. Silnostěnný profil, bez hran, které by poškodily balík, ocelové válce uložené na ložiscích umožňují rotaci, kované hroty jako hroty na balíky nebo nosiče palet, nosnost hrotů 1000 kg, maximální velikost balíku je 180 cm, hmotnost 195 kg.

Nosič balíků Flexibal Quicke EURO úchyt, velikost balíku 120-180 cm

Nosič balíků Flexibal Quicke EURO úchyt, velikost balíku 120-180 cm

Nosič balíků Flexibal Quicke EURO úchyt na čelní nakladač na traktor s navařeným upínáním, sada hadic, velikost balíku 120-180 cm - Euro upínání. Silnostěnný profil, bez hran, které by poškodily balík, ocelové válce uložené na ložiscích umožňují rotaci, kované hroty jako hroty na balíky nebo nosiče palet, nosnost hrotů 1000 kg, maximální velikost balíku je 180 cm.

  • Flexibal je silné a mnohostranné pracovní nářadí.
  • 127 mm silné rotující ocelové trubky jsou namontovány na kovaných hrotech.
  • Trubky jsou hydraulicky seřiditelné.
  • Pokud manipulujete s balíky, ocelová trubka opatrně rotuje pod balíkem.
  • Velkorysá délka a průměr ramen rozkládá tlak rovnoměrně na balík.
  • Chcete-li přepravovat balíky sena či slámy, ocelové trubky lze rychle a snadno odmontovat. S odstraněnými trubkami můžete Flexibal využít i pro manipulaci s paletami (max. 1 000 kg).
  • Dále může být Flexibal opatřen nastavitelným přidržovačem, který připevníte na zadní stranu rámu nářadí. Tudíž můžete manipulovat s většími balíky a vyklápět je na čelo.

Video nosič balíků Flexibal Quicke:

Koupit v e-shopu

Kleště na balíky – nářadí na balíky original Quicke:

Unigrip – nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke:

Unigrip má osvědčenou a vyzkoušenou konstrukci a nízkou hmotnost. Jelikož je podobný Flexigripu, v práci ho vhodně doplňuje. Váš výběr v tomto případě opravdu závisí pouze na vašich zvyklostech. Unigrip je rovněž vhodný pro menší hranaté balíky (80 x 80 – 130-160 cm). Nářadí díky velké pracovní ploše ideálně rozkládá tlak na fólii a umožňuje spolehlivou manipulaci s balíky. Na ramena Unigripu jsou použity trubky o velkém průměru. Tyto trubky nemají žádné ostré hrany, což při manipulaci nepoškodí fólii balíku. Kleště na balíky Unigrip jsou bez hran, které by poškodily balík, 1 hydraulický válec dvojčinný.

Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Unigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Unigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Unigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Unigrip
Šířka130 cm160 cm
Pro balíky90-130 cm120-160 cm
Hmotnost200 kg240 kg
Objednat v eshopu1125017811250088

Flexigrip – nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke:

Skladováním balíků na plocho je materiál stlačen a zabraňuje se přístupu vzduchu a vlhkosti do balíku. Flexigrip a Unigrip toto lehce zvládají. Ramena jsou umístěna v odolných uloženích s vyměnitelnými pouzdry. Levé i pravé rameno lze mechanicky zablokovat, přesto je zachována určitá možnost pohybu, což umožňuje těsné skladování balíků bez nebezpečí poškození fólie. Také tvar ramen umožňuje opatrnou manipulaci a velikost přední části ramen rozkládá tlak na co největší plochu balíku. Unikátní oblý tvar s 90 mm silnými trubkami velmi přispívá k opatrné manipulaci vertikální i horizontální. Zvláště si všimněte, že ramena jsou vyrobena z jednoho kusu bez jakýchkoliv ostrých hran a svárů, které by mohly poškodit či protrhnout fólii. Vertikální prodloužení je specialita Quicke, která zvyšuje podporu balíku, zejména při horizontální manipulaci. Kleště na balíky Flexigrip mají silnostěnný profil, jsou bez hran, které by poškodily balík, blokace pohybu jedné z čelistí, plovoucí poloha, zvýšená plocha pro snížení tlaku, 1 hydraulický válec dvojčinný.

Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Flexigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Flexigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Flexigrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Flexigrip
Šířka160 cm200 cm
Pro balíky120-160 cm150-200 cm
Hmotnost242 kg262 kg
Objednat v eshopu1125019811250408

Quadrogrip – nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke:

Quadrogrip je nejlepší nářadí na trhu pro manipulaci balených, hranatých i kulatých balíků. Ramena zařízení jsou uložena na 350 mm širokých, extrémně pevných vodících deskách, které se pohybují na hlavním rámu. Když stohujete, je možné zablokovat buď levé nebo pravé rameno, což umožňuje snadnější práci. Svěrací prostor je nastavitelný a dovoluje tak manipulovat s balíky od 60 do 200 cm. Kluzné vedení je vyměnitelné, vyrobené z vysoce kvalitního polyetylénu, který nevyžaduje mazání. Tato plocha je vertikální, tudíž není znečišťována. To snižuje tření, pohyb ramen je téměř neslyšitelný a prodlužuje se životnost nářadí. Kleště na balíky Quadrogrip jsou bez hran, které by poškodily balík, 1 hydraulický válec dvojčinný, možnost blokace pohybu kterékoliv čelisti, pro kulaté i hranaté balíky.

Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Quadrogrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke - Quadrogrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Quadrogrip
Nářadí na balíky pro čelní nakladače Quicke – Quadrogrip
Celková šířka235 cm
Pro balíky60-200 cm
Délka ramen130 cm
Hmotnost418 kg
Objednat v eshopu11250398

Nože na balíky – nářadí na balíky original Quicke:

Nůž na balíky Silosplit – nářadí pro čelní nakladače Quicke:

Až dodnes znamenalo řezání balíků těžkou práci nebo vysoké náklady. Pokud máte čelní nakladač s dvojčinnými hydraulickými válci, již nemusíte mít tento problém. Silosplit přemístí a rozřízne balík. Jediné, co musíte udělat, je umístit ostří na horní stranu balíku a zatlačit ostří dolů. Balík slámy nebo siláž se jednoduše rozpadnou na dvě poloviny bez potřeby další hydrauliky. Velice snadno můžete manipulovat se siláží nebo senem. Neuvěřitelně snadné řešení problému minulosti. Silosplit je dodáván s ochranným krytem, který se lehce snímá a nasouvá, pokud se nůž nepoužívá. Ostří je při uskladnění chráněno tímto krytem. Silosplit je přirozeně patentovaný.

Nářadí pro čelní nakladače Quicke - nůž na balíky Silosplit
Nářadí pro čelní nakladače Quicke - nůž na balíky Silosplit
Nářadí pro čelní nakladače Quicke – nůž na balíky Silosplit
Nářadí pro čelní nakladače Quicke – nůž na balíky Silosplit
Typ HD
Délka 170 cm
Šířka 120 cm
Hmotnost 110 kg
Objednat v eshopu 11209793

Hroty na balíky – nářadí na balíky original Quicke:

Hroty na balíky – nářadí pro čelní nakladače Quicke:

Hroty na balíky se hodí zejména k manipulaci s kulatými balíky. Delší hrot zaručuje bezpečný transport balíku. Krátký hrot chrání balík před houpáním se a otočením během stohování.

Nářadí pro čelní nakladače Quicke - hroty na balíky
Nářadí pro čelní nakladače Quicke – hroty na balíky

Šířka 115 cm, délka hrotu 110 cm, hmotnost 60 kg.

Hroty na vidle na balíky Quicke MK II délka hrotu 125 cm EURO úchyt

Hroty na vidle na balíky Quicke MK II délka hrotu 125 cm EURO úchyt

Hroty na vidle na balíky Quicke délka hrotu 125 cm EURO úchyt - jehly, bodce na balíky - Euro upínání, šířka 115 cm, délka hrotu 125 cm. Hroty na balíky se hodí zejména k manipulaci s kulatými balíky. Delší hrot zaručuje bezpečný transport balíku. Krátký hrot chrání balík před houpáním se a otočením během stohování.

Tento druh zboží není možné zaslat jako standardní balík. Transportní vidle na balíky lze zaslat pouze jako nadrozměrná zásilka vzhledem k jeho velkým rozměrům a váze.

bodce na balíka
Koupit v e-shopu

Vidle na balíky – nářadí na balíky original Quicke:

Vidle na hranaté balíky Standard – nářadí pro čelní nakladače Quicke:

Vidle na hranaté balíky je jednoduché a silné pracovní nářadí pro oba druhy balíků – kulaté i hranaté. Hroty uložené v uzavřeném profilu mohou být namontovány s roztečí 80 nebo 130 cm, hmotnost 78 kg.

Vidle na hranaté balíky na čelní nakladač Standard Quicke 140 EURO úchyt 2 hroty 820 mm
Nářadí pro čelní nakladače Quicke – vidle na hranaté balíky Standard
Šířka vidlí na hranaté balíky Standard140 cm
Délka hrotů82 cm
Objednat v eshopu11251577

Vidle na hranaté balíky se zvýšenou bezpečností – nářadí pro čelní nakladače Quicke:

Nářadí pro čelní nakladače Quicke - Vidle na hranaté balíky se zvýšenou bezpečností
Nářadí pro čelní nakladače Quicke Dimension - nosič žoků
Nářadí pro čelní nakladače Quicke – vidle na hranaté balíky se zvýšenou bezpečností
Nářadí pro čelní nakladače Quicke Dimension – nosič žoků

Flexibilní uložení hrotů na vidlích na hranaté balíky je nový hodnotný bezpečnostní detail. Za prvé můžete zajistit hroty v pozici směrem nahoru, což činí transport bez balíků bezpečnější. Za druhé získáváte možnost výkonnější a bezpečnější manipulace v celém rozsahu. Když balíky uvolňujete, jsou tlačeny na místo hlavním rámem. Jestliže uvolňujete v maximální výšce, horní balík je tlačen na místo za pomoci horní části pracovního nářadí bez zabodnutí dlouhých hrotů do spodního balíku. Tím se snižuje riziko pádu balíku, když odjíždíte. Vidle na hranaté balíky mohou být dodány se dvěma různými rámy. 190 cm široký rám je vhodný na velké balíky. 140 cm široký rám je dodáván standardně se 2 hroty, tento počet může být zvýšen na 5. Vidle na hranaté balíky se zvýšenou bezpečností mají silnostěnný profil spodního rámu, kované hroty, možnost rotace hrotů 90°, plovoucí polohu hrotů 15°, nosnost hrotů 1000 kg, 1 hydraulický válec dvojčinný.
1) na obrázku prodloužení bezpečnostních vidlí na přání – zadní nástavec pro manipulaci s více balíky výškově nastavitelný – objednat v eshopu
2) na obrázku je nosič žoků – zvedací rameno pro manipulaci s velkými žoky výškově nastavitelné – objednat v eshopu

Šířka vidlí na hranaté balíky se zvýšenou bezpečností140 cm190 cm
Hloubka – délka hrotů125 cm125 cm
Počet hrotů25
Hmotnost133 kg168 kg
Objednat v eshopu1125136811251378

Přepravní vidle na balíky neoriginální Granit:

Přepravní vidle na balíky Granit bez upínání 4 hroty 1100 mm nosnost 1000 kg

Přepravní vidle na balíky Granit bez upínání 4 hroty 1100 mm nosnost 1000 kg

Přepravní vidle na balíky se 4 hroty na čelní nakladač na traktor - transportní vidle nakladače komplet se 4 hroty na velké balíky, 1100 mm dlouhé, odstup hrotů 250 mm, se zvýšeným rámem 1200 mm, pro EURO-NORM rám pro rychlou výměnu-připojení, nosnost 1000 kg.

Tento druh zboží není možné zaslat jako standardní balík. Transportní vidle na balíky lze zaslat pouze jako nadrozměrná zásilka vzhledem k jeho velkým rozměrům a váze.

Koupit v e-shopu
Přepravní vidle na balíky na čelní nakladač EURO upínání 3 hroty 1100 mm nosnost 1000 kg

Přepravní vidle na balíky na čelní nakladač EURO upínání 3 hroty 1100 mm nosnost 1000 kg

Přepravní vidle na balíky se 3 hroty pro čelní nakladač na traktor - transportní vidle na nakladače komplet se 3 hroty na velké balíky, 1100 mm dlouhé, odstup hrotů dole 750 mm, pro EURO-NORM rám pro rychlou výměnu, nosnost 1000 kg.

Tento druh zboží není možné zaslat jako standardní balík. Transportní vidle na balíky lze zaslat pouze jako nadrozměrná zásilka vzhledem k jeho velkým rozměrům a váze.

Koupit v e-shopu
Přepravní vidle na balíky na čelní nakladač EURO upínání 2 hroty 1100 mm nosnost 700 kg

Přepravní vidle na balíky na čelní nakladač EURO upínání 2 hroty 1100 mm nosnost 700 kg

Přepravní vidle na balíky s upínáním EURO na čelní nakladač na traktor - přepravní vidle pro čelní nakladače komplet s 2 hroty na velké balíky, na převoz balíků, 1100 mm dlouhé, rozestup hrotů 750 mm, vhodné pro rychlovýměnný rám EURO-NORM. Nosnost 700 kg.

• dodání s hroty, 1100 mm dlouhé
• vzdálenost hrotů 750 mm
• pro EURO-NORM rám pro rychlou výměnu-připojení
• nosnost 700 kg

    Nosnost (kg): 700
    skládá se z:: 2x velké balíkové unašeče
    1x návod k použití
    Hmotnost:71 kg

Tento druh zboží není možné zaslat jako standardní balík. Transportní vidle na balíky lze zaslat pouze jako nadrozměrná zásilka vzhledem k jeho velkým rozměrům a hmotnosti.

Koupit v e-shopu