Sortiment

El. ohradníky, pastva

Zemědělská technika SCHULTE - mulčovače, sběrače a shrnovače kamenů

Zemědělská technika kanadské firmy SCHULTE

logo SCHULTE
 

 

Firma SCHULTE vyrábí mulčovače, shrnovače a sběrače kamenů. Proto jsou jednotlivé komponenty zkonstruované a dimenzované tak, aby stroje skupiny Schulte pracovaly spolehlivě dlouhá léta i v těch nejtěžších podmínkách.

V naší nabídce naleznete například:

Mulčovače SCHULTE s pracovním záběrem 2 – 12,8 metrů

Mulčovač SCHULTE s pracovním záběrem 2 - 12,8 metrů

MULČOVAČE SCHULTE

Schulte technologie pracuje výborně v jakýchkoliv podmínkách. Namulčuje louky, pastviny a exklusivní Schulte systém zdvojených nožů s protiostřím rozdrtí na krátko a naštípne i stvoly řepky, kukuřice, slunečnice, atd. Toto je účinné Schulte řešení jak omezit šíření chorob a škůdců. Mulčovače Schulte jsou nejodolnější mezi mulčovači. Výrobce je součástí skupiny Alamo, do které patří i další značky vyrábějící mulčovače jako je Spearhead a McConnel.
Mezi těmito značkami stojí Schulte na vrcholu odolnosti a kvality. Značka Schulte se prodává na celém světě. Například mulčovače Schulte pracují na letištích v Německu.

 

Shrnovače kamenů SCHULTE

Shrnovač kamenů SCHULTE

SHRNOVAČ KAMENŮ SCHULTE SHRNUJE SPOLEHLIVĚ KAMENY DO ŘÁDKŮ PRO NÁSLEDNÝ SBĚR

Jeho konstrukce umožňuje obsluhám snadno formovat velikost řádků nezávisle na podmínkách a množství kamenů. Nahrnovací rotor má patentované plovoucí uchycení. Díky tomuto systému rotor může být umístěn blíže k zadním kolům a tím je zaručeno výborné kopírování terénu.
Shrnovače kamenů Schulte najdete i v našem eshopu.

Sběrače kamenů SCHULTE

Sběrač kamenů SCHULTE

PRAXÍ PROVĚŘENÝ SBĚRAČ KAMENŮ SCHULTE S OBROVSKÝM VÝKONEM

Tento model je vhodný pro nejtěžší podmínky a pro ty uživatele, kteří potřebují sbírat v krátkém časovém úseku. Robustní konstrukce a praxí prověřená Schulte technologie je zárukou výborné kvality práce, dlouhé životnosti a nízkých provozních nákladů.
Sběrače kamenů Schulte najdete i v našem eshopu.