Sortiment

El. ohradníky, pastva

Stroje pro zpracování půdy Opall-Agri

Stroje pro zpracování půdy Opall-Agri

Stroje pro zpracování půdy Opall-Agri – na této stránce najdete pluhy, drtiče hrud, kombinovaný kypřič, diskové brány, cambridge válce, secí stroje Pneusej na orbu a zpracování půdy.

Půdozpracující stroje si můžete prohlédnout i našem eshopu.

Pluhy

Nesené otočné pluhy určené pro traktoryNesené otočné pluhy určené pro traktory od výkonu 70 koní.Při konstrukci je kladen především důraz na nízkou hmotnost v kombinaci s dlouhou životností všech komponentů.
Rám pluhu je tvořen vysokopevnostním jeklem o profilu 120x120x10mm, který dává pluhu tuhost a odolnost. Také na ostatní části pluhu jsou použity ty nejodolnější materiály, které se v podmínkách výroby dále zušlechťují, aby bylo dosaženo kvalitního výrobku s vysokou užitnou hodnotou.

Drtiče hrud

Patentovaný drtič hrudPatentovaný drtič hrud se skládá z výškově nastavitelné srovnávací lišty osazené noži, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli s dlouhou životností. Úhel postavení nožů k ose jízdy lze měnit centrálním ovládáním. Drtič hrud Vám umožní při nízké spotřebě tažné síly dosáhnout výrazných úspor v přípravě půdy – zmenšuje hroudy, urovnává povrch, šetří půdní vláhu.

Kombinované kypřiče

Kombinované kypřiče SATURN IV

Kombinované kypřiče SATURN IV představují stroje s jedinečnou technologii uspořádání pracovních částí pro vytvoření precizního seťového lůžka.

Důmyslná koncepce je díky široké škále nabízené výbavy a příslušenství vhodná do jakéhokoliv půdního typu. SATURN IV je, díky pracovním záběrům začínajících na 3 m, vhodný pro traktory od výkonu 85 koní. Pokrytí širokého výkonového spektra traktorů zajistí pracovní záběry 3, 4, 5 a 6 m. Záběry 8 a 10 m naleznete v kombinaci NEPTUN-SATURN IV. Dle jednotlivých variant kypřících části lze dosáhnout pracovní hloubky 2-12 cm.

Diskové brány, podrýváky

Diskové kypřiče  PEGAS IIDiskové kypřiče  PEGAS II jsou univerzálním nářadím pro posklizňovou úpravu půdy podmítkou, uplatnění naleznou také v  předseťové přípravě. Díky pracovním záběrům od 3 metrů jsou určeny pro traktory již od 100 koní. Záběry 8 a 10 m nalezneme v kombinaci NEPTUN-PEGAS II.
Diskové kypřiče PEGAS II jsou vyráběny s jištěním disků gumovými válci a díky průměru disků 520 mm dokáží zpracovat půdu až do hloubky 12 cm.

Cambridge válce

Cambridge válce VEGA IICambridge válce VEGA II naleznou využití jako stroj pro přitlačení zeminy po zasetí, v případě použití pružného smyku lze stroj využít i pro strhnutí hrubé brázdy pro přípravu půdy před setím. Velký průměr válců v kombinaci s kvalitní litinou zaručuje dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu. VEGA II se vyznačují komfortním, plně hydraulicky ovládaným rozkládáním * do pracovní polohy a zpět. Stroje se vyrábějí v záběrech 3;** 6,3 a 8,3 m a lze je osadit také secím strojem pro přísev meziplodin.

Secí stroje Pneusej

Secí stroje PneusejKonstrukcí je tento stroj určený pro malé a střední výměry. Jeho hlavní předností je umístění těžiště blízko traktoru, což snižuje požadavky na výkon tažného prostředku. Požadovaný výkon se pohybuje od 44 kW u typu 3M po 66 kW u typu 4,5MSh. Stroj se jednoduše připojuje tříbodovým závěsem přímo na traktor nebo na půdu zpracující stroj, při čem v pracovní poloze je polonesený na vlastních kolech.

Zajímavé informace se dočtete také na stránce s našimi katalogy.