fbpx
Sortiment

El. ohradníky, pastva

Lesní vyvážečky dřeva za traktor Multiforest

Lesní vyvážečka dřeva a nakládací ramena Multiforest přemění váš traktor ve výkonnou lesnickou soupravu a umožní vykonat práci v lese rychle a účinně – každý den po mnoho let. Přes svoji štíhlou a elegantní konstrukci kombinují lesní vyvážečky na dřevo Multiforest snadné manévrování v lese s vysokou účinností a dlouhodobou životností. Se širokou nabídkou výbavy je možné adaptovat stroj pro různé specifické podmínky a požadavky vás uživatelů. Jsme rovněž připraveni nabídnout vám stroj ušitý na míru přesně pro vás.

Multiforest nabízí obsluze vysokou mobilitu, sílu a spolehlivost v jakékoliv situaci a v jakémkoliv okamžiku. Můžete si být jisti, že s prací v lese s Multiforestem budete spokojeni. Pečlivě nasloucháme vám, uživatelům našich strojů, profesionálům v lese, a vaše připomínky a požadavky předáváme našemu vývojovému oddělení a konstruktérům. Tato zpětná vazba vám přináší stále lepší a lepší stroje Multiforest.

Abychom vaši investici dokonale ochránili pro budoucnost, všechny části stroje jsou nejdříve otryskány a následně práškově lakovány v nejmodernější technologií vybavené lakovně. Historie Multiforestu začíná v padesátých letech minulého století a čerpá ze společných zkušeností dodavatele a výrobce lesních strojů a vás jejich uživatelů, kteří denně manipulujete s kulatinou různých druhů a sortimentů a máte zkušenosti i s jinými produkty. To vše nám pomáhá přenést nejlepší myšlenky do našich strojů a nabídnout vám …. Multiforest.

Multiforest MF650 s nakládacím ramenem V4800

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF650 s nakládacím ramenem V4800

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF650 – vyvážecí souprava na dřevo má nosnost 6.5 tun, dosah 4,8 m.

Základní verze pro nové uživatele přívěsů Multiforest. Plně vybavený stroj s nejmodernější výbavou pro potřeby práce v lese snadno a rychle. Tento přívěs je ve standardu vybaven všemi funkcemi, které očekáváte v této kategorii přívěsů. Také nemá ocelovou plnou nakládací plošinu a je vybaven zjednodušeným čelem z kvadratických profilů. Tento model je konstruován pro manipulaci s palivovým dřívím, pro probírkové práce a stavební dřevo, či řezivo. MF650 je perfektní pro zapojení do lehčího traktoru s malým výkonem čerpadla. Pro ty z vás, kteří hledají vysoký výkon s dlouhou životností v malých rozměrech.

Multiforest MF950 s nakládacím ramenem V6300

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF950 s nakládacím ramenem V6300

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF950 – vyvážecí souprava na dřevo má nosnost 9.5 tun, dosah 6,3 m.

Multiforest MF950 je vyroben stejným způsobem jako větší přívěsy s celoplošnou nakládací plošinou a robustním čelem s rámem tvořeným masivní kulatinou. Je určen pro profesionály v lese a menší lesní společnosti. Přívěs je již ve standardu vybaven veškerou výbavou, kterou potřebujete na přívěsech této velikosti. Velké trakční pneumatiky, otočné klanice s možností aretace ve více polohách, pevná nakládací plošina za čelem a stabilní základna pro nakládací rameno s prostorem pro naviják. Teleskopické podpěry umístěné na krajích čela zvyšují stabilitu a dobře chráněné hydraulické válce řízení usnadňují manévrování. Nakládací ramena Multiforest s paralelogramem, nebo s lomeným ramenem a teleskopicky vysouvaným výložníkem, mají několik unikátních výhod. Snadno se ovládají, mají velký dosah a vysoké pokrytí plochy. Pevná konstrukce zaručuje dlouhodobou životnost a to co je typické pro Multiforest – vysokou bezpečnost obsluhy.

Multiforest MF1050 s nakládacím ramenem V6600

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF950 s nakládacím ramenem V6300

Lesní vyvážečka dřeva za traktor Multiforest MF1050 – vyvážecí souprava na dřevo má nosnost 10.5 tun, dosah 6,6 m.

Multiforest MF1050 je konstruován pro uživatele s vyššími požadavky na funkčnost, vhodný i do probírek, ale dokáže si snadno poradit i s mýtní těžbou. Dokonalý přívěs jak pro profesionální těžaře, tak i pro vlastníky lesa, kteří si sami těží. MF1050 je vybaven asymetrickým ramenem botič podvozku s bodem otáčení umístěným tak, aby vůz snadno překonával pařezy a kameny. Masivní rám s třemi páry klanic a nízkým těžištěm zaručuje bezpečný pohyb terénem. Extra široké pneumatiky s trakčním vzorem a rozvaděč s křížovými ovladači usnadňují práci v lese za všech podmínek. Zkombinujte tento přívěs s většími nakládacími rameny a vyberte mezi nimi dle požadavku na větší nosnost, nebo větší dosah. Multiforest MF1050 v kombinaci se správným ramenem se dokáže vyrovnat svým výkonem malým vyvážecím soupravám.

 

Vyplatí se navštívit také stránku se zemědělskou technikou a náhradními díly.

Zajímavé informace se dočtete také na stránce s našimi katalogy.