Quicke logo

Quicke logo

Zemědělské potřeby M+S s.r.o.

Kdo jsme?

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. – zajišťují velkoobchodní i maloobchodní prodej zemědělských potřeb pro rostlinnou výrobu, živočišnou výrobu a je i autorizovaným prodejcem zemědělské techniky a zemědělských strojů některých prodejců.

Stále pro vás rozšiřujeme naší nabídku produktů, abychom dokázali uspokojit každou poptávku. Na našem e-shopu již naleznete více než 18 000 produktů: www.eshop-zemedelske-potreby.cz

Pytle, plachty, sítě, fólie:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. zajišťují velkoobchodní i maloobchodní prodej těchto zemědělských potřeb pro rostlinnou výrobu: sítě, fólie a motouzy pro lisování a balení sena, slámy a senáže, silážní plachty, rašlové a polypropylenové pytle. Dále nabízíme vlhkoměry a teploměry Supertech Agroline, Wile a Agreto pro zemědělské potřeby.


Hospodářská zvířata:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. začaly od roku 2008 nabízet chovatelské potřeby, zejména pro velká hospodářská zvířata: Většinu zboží si u nás můžete objednat online v eshopu.


Elektrické ohradníky:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. zajišťují velkoobchodní i maloobchodní prodej elektrických ohradníků Olli, které dovážíme z Finska jako výhradní dovozci pro Českou republiku a Slovensko. Dále nabízíme elektrické poháněče dobytka, elektrické lapače hmyzu, pasti na myši, krysy, sklopce na kuny.


Zahrada a les:

V roce 2010 rozšířily svůj sortiment o lesnické potřeby a potřeby pro dřevorubce.

V roce 2011 začaly rozšiřovat svůj sortiment o potřeby pro zahrádkáře.


Zemědělské stroje a náhradní díly:

Jsme autorizovaným prodejcem zemědělských strojů a zemědělské techniky výrobců Kongskilde, McHale, čelní nakladače Quicke.
Jako novinku jsme připravili nabídku náhradních dílů, příslušenství a součástí pro traktory a další zemědělskou techniku.